Doprava a platba

Kurýrem na adresu

Rozvoz po Praze

Budeme vás kontaktovat, abysme s vámi domluvil podrobnosti termín doručení. Nákup standardně doručujeme denně v rozmezí od 12 do 20 hodin. Dobírku můžete uhradit kartou anebo hotovostí.

PPL

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení a výši dobírky. Zásilku standardně doručují v rozmezí od 8 do18 hodin v pracovní dny. V případě nezastižení vám zanechají oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. Dobírku můžete uhradit platební kartou.

Skladová dostupnost zboží

O nedostupnosti, či částečné nedostupnosti jednotlivých položek, budete informováni pomocí Vámi uvedeného e-mailu, nebo telefonicky.

Vyzvednutí na výdejním místě

Česká pošta - Balík na poštu

Balík bude automaticky uložen na vámi vybrané poště (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

Balíkovna

Balík bude automaticky uložen na vámi vybrané poště se službou Balíkovna (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí, do e-mailu vám Česká pošta zašle kód, který je nutný pro vyzvednutí zásilky. Bez kódu není možné zásilku převzít.

Zásilkovna

Balík bude automaticky uložen na vámi vybraném výdejním místě PPL (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

PPL Parcel Shop

Balík bude automaticky uložen na vámi vybraném výdejním místě PPL (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

Platba

Platba dobírkou

Částku za zboží zaplatíte dopravci v hotovosti nebo u některých dopravců i platební kartou.

Platební kartou on-line

Pro majitele karet VISA, MasterCard a Maestro. Budete přesměrováni na platební bránu.

Převodem z účtu

Při zvolení této platby vyčkejte na zálohovou fakturu s platebními údaji, kterou obdržíte na vámi uvedený e-mail.