Wu fu yuan Tapioca pearl Lychee 250g

Wu fu yuan Tapioca pearl Lychee

94.00 Kč
Quantity
Add to wishlist

Složení: Tapiokový škrob 42,3 %, voda, kukuřičný škrob, zahušťovadlo E412, konzervant E262ii, aroma.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 920 kJ / 220 kcal, Tuk 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 54 g z toho cukr 0 g, Protein 0 g, Sůl 0,2 g.

Skladování: Skladujte v suchu a mimo dosah slunce.

Země původu: Čína.

Min. Trvanlivost: viz na obal.

Pokyny: Vařte 10 šálků vody na každý 1 šálek perel tapioky ve velkém hrnci. Tapioku pomalu přidejte do vroucího hrnce a lehce promíchejte.Počkejte, až tapioka vypluje na vodní hladinu. Krycí hrnec. Vařte na středním ohni po dobu 2-3 minut. Vypněte teplo a vařte další 2-3 minuty (upravte čas tak, aby tapioka změkčila podle osobního vkusu). Vydlabejte tapioku a nechte ji 20 sekund odpočívat ve studené vodě. Vydlabejte tapioku do suché misky a vmíchejte do ní cukr nebo med.

Tipy na servírování: Připravené nové ságo je vynikající studené nebo horké. Přidejte do nápojů, jako je mléčný čaj nebo káva, nebo do dezertů. Tapioku prosím snězte do 4 hodin po uvaření. Po otevření obalu nevyužitou část chraňte a co nejdříve spotřebujte.

Varování: Nesmí konzumovat děti do 3 let. Děti a starší lidé by měli konzumovat pod dohledem dospělých. Při konzumaci horkých nápojů buďte opatrní a vyvarujte se udušení tapiokou. Povrch bílého prášku na perličkách tapioky je škrob. Velké rozdíly teplot při skladování mohou způsobit vodní páru uvnitř obalu. Oba vzhledy jsou normální a bezpečné pro konzumaci.

Wu fu yuan

Specific References

EAN13
6927055906283
Comments (0)